50 jaar VSSM

voor verbinding en acceptatie

VSSM 50 Jaar - kaarten verkoop voor iedereen!

Groot BDSM-feest voor leden en niet-leden, voor ervaren mensen en nieuwsgierigen!

De VSSM, de oudste vereniging voor BDSM in Nederland, bestaat ruim 50 jaar. Dat vieren wij met een groot feest op 8 oktober. De kaartverkoop voor iedereen start 28 augustus!

De VSSM heeft voor het feest parenclub PartyPlayers te Lelystad afgehuurd. Het feest begint om 15.00 uur en zal tot 23.00 uur duren, tijd genoeg om te kijken en/of te spelen. Er zullen diverse demo’s gegeven worden maar er is natuurlijk ook voldoende ruimte om zelf te spelen als je dat wil.

De kosten zijn €42,50 per persoon inclusief lekker eten en drinken te weten fris, bier en wijn. De minimumleeftijd is 18 jaar, bij twijfel zal om legitimatie gevraagd worden. Je kunt toegangskaarten aanvragen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Voor leden en de vaste bezoekers van onze VSSM activiteiten is er een flinke korting. Lees hiervoor op onze website VSSM.NL de informatie onder de button “50 jaar”.

Heb je geen ervaring maar wel belangstelling voor een vorm van BDSM? Van harte welkom, want dan is dit feest een prachtige gelegenheid om diverse spelmogelijkheden te bekijken. Niets hoeft, je kunt kijken en/of spelen, net wat je wil. Er zijn uiteraard mensen die in de gaten houden of er veilig en volgens onze spelregels gespeeld wordt.

Binnen onze vereniging is het palet aan mogelijkheden groot. Naast de zgn. algemene groepen voor mannen en vrouwen (Hetero, bi, homo, transgender, enz.) vanaf 18 jaar kun je ook kennismaken met bijvoorbeeld puppyplay, jongerengroep, mannengroep en de zgn. ABDL (luier, ageplay e.d.). Ook voor deze groepen geldt een minimumleeftijd van 18 jaar.

Kortom, als ervaren BDSM'er kun je met andere takken van onze vereniging kennismaken voor zover je dat wil maar ook nieuwsgierige nieuwe mensen kunnen misschien iets vinden dat bij ze zou kunnen passen.

Vragen? Stel deze gerust via email of via de infofoon 06-21382465.